HOME / STREFA INWESTORA

Strefa Inwestora

4 podstawowe pytania

CO ?

Co wykańczasz ? Czy urządzasz wnętrze mieszkaniowe czy obiektowe?  Co będziesz tam robić ? Jak będziesz to sprzątać ? Jak użytkować ? Nie da się mądrze dobrać rozwiązań bez tej wiedzy. 

GDZIE ?

Gdzie będą instalowane te materiały ? Jakie masz pomieszczenia i jakie będzie ich przeznaczenie?  Musimy dobrać materiały pod kątem intensywności ich użytkowania i znaleźć miejsca gdzie trzeba sięgnąć po specjalistyczne rozwiązania.

JAK ?

Przewidzieć problemy - oto klucz do sukcesu. Znaleźć miejsca i sytuacje, które mogą nam pokrzyżowac szyki. Różnice poziomów, przejścia , łączenia, brak miejsc na opaski, kolizje z innymi branżami i tym podobne elementy układanki. Tutaj przyda Ci się nasza wiedza i doświadczenie.

KIEDY ?

Choć duża część materiałów jest dostępna od ręki to na wiele z nich czeka się 2 bądź 3 tygodnie a są również takie gdzie termin dostawy sięga 8 - 10 tygodni. Jeżeli nie chcesz być skazany na wybór marketowy musimy zamówić wszystko z wyprzedzeniem. Nie odkładaj więc wizyty na ostatnią chwilę.

4 etapy realizacji

MATERIAŁY.

Niezależnie czy masz projekt czy nie tworzymy mapę pomieszczeń i wykonujemy ich pomiar. Dobieramy kompletne rozwiązania i zamawiamy aby wszystko było dostępne na czas. 

TERMINY.

Wyznaczamy daty dostawy materiałów i instalacji.  Przygotowujemy realny harmonogram transportu i montażu.

INSTALACJA.

Zapewniamy certyfikowanych fachowców i koordynujemy przebieg montażu wraz z ekipami innych branż np. elektrycznej czy sanitarnej.

UŻYTKOWANIE.

Przekazujemy pełną, kompletną dokumentację dla zastosowanych towarów wraz z instrukcjami użytkowania i podwójną gwarancją : naszą i producenta dostarczonego materiału. 

SPRAWDŹ NAS !

Poznaj zespół i spróbuj jak działa SAKS.